Jak dlouho trvá výroba standardní mobilní chaty?

Výroba chaty trvá 2 až 3 měsíce, o průběhu zpracování jste pravidelně informováni.

Je možné obývat chatu i v zimě?

Chatu je možné obývat celoročně. Komfort tepelné setrvačnosti je dán tloušťkou izolace. Dle požadavků zákazníka je možné libovolně volit tloušťku stěn i šikmin.

Může mít chata vlastní podvozek?

Aby naše mobilní chata byla mobilní i pro úřady a zvláště v lokalitách zvýšené ochrany životního prostředí, je nutné osadit nosný základový rám podvozkem, který může být snímatelný, nebo jako součást nosného rámu.

Jsou mobilní chaty nějak zabezpečené proti vloupání?

Z hlediska pojištění proti vloupání je většinou nutné bezpečnostní kování dveří. Je možné dodat snímatelné okenice, bezpečnostní rolety, přidané zámky atd.

Jaký je výběr barevných odstínů venkovního a vnitřního nátěru?

Barevné ladění povrchů je možné dle výběru v katalogu vzorníků barev a lazur.

Zajišťujete dopravu, usazení popřípadě i terénní úpravy?

Veškeré manipulace s nadměrnými náklady a dopravu na místo určení zajišťujeme. Na přání zákazníka provádíme i terénní úpravy a dodáváme podkladové prvky.

Je možné mít v základním modulu sociální zařízení a jak se řeší odpady?

V základním modulu – mobilní chata Galera 6 je možné instalovat sprchový kout, to je na úkor prostoru. Vnitřní dispozice lze přizpůsobit daným potřebám a to tak, že se změní náš původní záměr rozvržení na kuchyňku, jídelní kout, obývací klidová zóna a „spací patro“ – tyto tedy pak nejsou podmínkou k dodržení při výrobě. Odpady jsou připravené k napojení do kanalizace.

Jaké jsou možnosti vytápění chaty?

Vytápění všech typů chat je stejné jako v jakékoliv dřevostavbě. Máme vynikající zkušenosti s tepelnými čerpadly vzduch-vzduch. Kamna na dřevo jako záložní zdroj, nebo jako součást ostrovního systému. Vyjímkou není ani přitápění propan-butanem, topení v podlaze nebo topný koberec. Elektrické rozvody je možné instalovat s libovolným počtem zásuvek a svítidel. Elektroměr je dle dohody, elektrorevize je samozřejmostí.

Zavolejte nám

(+420) 606 021 361
(+420) 723 945 081

Pavel Tóth

Řisuty 1, 273 78
IČO: 48711705

Napište nám e-mail

mobilnichaty1@seznam.cz